Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:35:31

55 сесія Ніжинської міської ради VI скликання

11.04.2014   12:18Агенцiя

9 квітня відбулася позачергова 55 сесія VI скликання Ніжинської міської ради під головуванням секретаря міської ради Анатолія Лінника.

У засіданні міської ради взяли участь 34 депутата.

На порядок денний було винесено одне питання «Про внесення змін до рішення 49 позачергової сесії міської ради 6 скликання від 31 січня 2014 року «Про міський бюджет м. Ніжин на 2014 рік»». В робочому порядку депутат Коростиленко Ю.О. запропонував включити в порядок денний рішення «Про внесення змін до рішення 44 сесії Ніжинської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року «Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

Секретар міської ради Анатолій Лінник зачитав лист від в.о. директора Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» про проведення аукціону з продажу майна боржника Державного підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» Державного концерну «Укроборонпром», який відбудеться 30.04.2014 р. в м. Дніпропетровськ. Та зазначив, що спортивний комплекс «Зірка» по вул. Прилуцькій є власністю даного підприємства» та є невід’ємною частиною спортивного життя мікрорайону та міста.

Депутати Ніжинської міської ради одноголосно прийняли рішення щодо необхідності прийняття даного комплексу в комунальну власність міста.

З цією метою до бюджету міста Ніжина внесено зміни і за рахунок вільного залишку коштів спеціального  фонду (бюджету розвитку) заплановано 1500000 грн. на придбання спортивного комплексу «Зірка», так як початкова вартість об’єкту складає 752867 грн.

Секретар міської ради Анатолій Лінник підтримав пропозицію депутатів підготувати та направити листи у відповідні вищі інстанції з метою сприяння виділення місту Ніжину необхідного фінансового ресурсу казначейства для придбання спортивного комплексу.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.