Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:36:32

Говорили про "роздержавлення" ЗМІ

11.04.2014   12:06

10 квітня в залі засідань президії обласного представницького органу члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради обговорили стан та перспективи подальшого розвитку комунальних засобів масової інформації Чернігівщини.

Зокрема – майбутнє газет «Деснянська правда» та «Гарт», керівники яких також взяли участь у заході.

Виносячи проблему на розгляд медіа-фахівців, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що вирішення подальшої долі мас-медіа, співзасновниками яких є органи влади, виникло не спонтанно. Воно лежить у площині так званого «роздержавлення», про яке говорять давно, проте до цього часу так і не реалізованого. За словами керівника, можна, звичайно, ще довго чекати, коли у Верховної Ради дійде черга до розгляду відповідних законопроектів. Проте, час не терпить. Адже це питання не лише раціонального використання народних коштів, а й гарантій забезпечення свободи слова у ЗМІ, якісного задоволення інформаційних потреб людей та інформаційної безпеки держави.

Під час обговорення даного питання серед учасників зустрічі розгорілася гостра дискусія. Однак, емоціям не вдалося взяти гору. Члени консультативно-дорадчої ради з питань розвитку інформаційної сфери при голові обласної ради домовилися у тижневий термін чітко сформулювати усі озвучені ними пропозиції та у письмовому вигляді винести їх на чергове своє зібрання. Також домовлено зібрати пропозиції щодо формування перспективного плану питань, які медіа-фахівці бажають розглянути в найближчій перспективі.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.