Триває оптимізація структури митних органів
З метою раціонального використання кадрового потенціалу, матеріально – фінансових ресурсів та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2011 № 1184 “Про затвердження граничної чисельності працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади” триває оптимізація структури митних органів.
У відповідності до наказу Голови Держмитслужби України Калєтніка І.Г. від 28.12.2011 № 1098 “Про митні пости” у структурі Чернігівської митниці ліквідовується митний пост “Чернігів – залізничний” і створюються митні пости “Чернігів – вантажний”, “Миколаївка”, “Хоробичі” та “Горностаївка”.
Відповідні зміни у структурі митних органів (щодо ліквідації та створення митних постів) відбуваються у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській обласній, Кримській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Південній, Полтавській, Рівненській, Севастопольській, Сумській, Східній, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій обласній, Чопській та Ягодинській митницях.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression