Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 09:37:05

Чергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

05.04.2014   09:06Агенцiя

Члени виконкому Ніжинської міської ради 3 квітня заслухали низку актуальних питань.

На порядок денний винесено питання, щодо: затвердження подання щодо зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі; надання дозволу на проведення переобладнання, перепланування у житлових будинках та квартирах, погодження будівництва, оформлення технічної документації на побудовані будівлі; надання матеріальної допомоги; розгляд матеріалів відділу опіки та піклування. Всі рішення прийнято.

Звіт директора Петькуна А.А. про діяльність КП «Ніжинархпроектбуд» та директора ДКП «Комунальний ринок» Попової В.В. про фінансово-економічну діяльність ДКП «Комунальний ринок» за 2013 рік викликали багато питань з боку членів виконкому та представників громадськості.

Заступник міського голови Мороз О.С. запропонував винести на сесію міської ради рішення про ліквідацію КП «Ніжинархпроектбуд», дану пропозицію не підтримано.

Директору ДКП «Комунальний ринок» Поповій В.В. надати інформацію на наступне засідання виконкому про результати інвентаризації торгових місць станом на 01.01.2014 року, відомість про торгову площу ринку та філій (кв.м), що займають СПД на підставі договорів, кошторис (калькуляцію) на утримання торгових місць та розрахунок орендної плати на ринках та філіях та план схему розташування торгових місць.

Проект рішення «Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Ніжина» секретар міської ради Лінник А.В. доручив заступнику міського голови Роговинській С.Ю. доопрацювати даний проект у частині персонального складу комісії та подати на наступне засідання виконкому (10.04.2014 р.).

Розглянувши Програму «Ніжин-чисте місто!» одноголосно членами виконкому підтримано пропозицію громадської організації «Ніжинський спортивний клуб» вивозити побутові відходи з пунктів прийому сміття.

Лист-звернення директора Ніжинської станції юних техніків Щекотіхіна В.В. щодо розмальовки пам’ятного знаку – танку по вул. Московській перенесено до погодження з міською організацією ветеранів.

Розглянувши питання про законність торгівлі по вул. Московській членами виконкому заборонена торгівля всіма товарами крім товарів власного сільськогосподарського виробництва по вул. Московській та біля Будинку Книги.


Відділ інформаційно-аналітичної діяльності та комунікацій з громадськістю
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.