Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 13:45:40

До Чернігова з Криму переселилися 29 осіб

04.04.2014   11:41

До Чернігова з Криму переселилися 29 осіб. Такі дані були озвучені сьогодні на засіданні міського координаційного центру з питань тимчасового перебування сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Засідання центру у міській раді провели перший заступник міського голови Микола Миргородський та заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

За інформацією Деснянського і Новозаводського районних управлінь праці та соціального захисту населення, в обласному центрі Чернігівщини жодних питань із призначення державних соціальних допомог не виникає. Основним проблемним питанням є забезпечення житлом, оскільки переселенці, зараз проживаючи у родичів та знайомих, не погоджуються на тимчасове житло у гуртожитках, а прагнуть отримати постійне. Тільки двох кримчан поселено до обласного центру соціально-психологічної допомоги. Вони не мали засобів до проживання, тож три місяці погодилися перебувати у "кризовому" центрі.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко, до загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова влаштовано п'ять учнів. "Діти вже відвідують школи, чекаємо отримання документів", - зазначив посадовець.

У міському центрі зайнятості уточнили, що з проханням про працевлаштування звернулися двоє людей. Їм запропоновано кілька вакансій, одна жінка вже приступила до роботи.

За підсумками засідання координаційного центру прийнято рішення про оперативну та якісну взаємодію усіх міських і районних служб, що займаються питаннями тимчасового перебування у Чернігові сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.
 

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини