Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 02:43:24

Прийнято Програму економічного і соціального розвитку області та обласний бюджет на 2012 рік

30.12.2011   08:15

29 грудня відбулася сьома сесія обласної ради.

Перед початком засідання голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко вручив державні нагороди представникам ряду підприємств, установ та організацій області.

Головними питаннями сесії стали Програма економічного і соціального розвитку області та обласний бюджет на 2012 рік.З першого Програмою депутатів ознайомив начальник головного управління економіки облдержадміністрації Леонід Подоляк. Він, зокрема, зазначив, що ця Програма розроблена з метою узгодження спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у напрямі створення умов для забезпечення сталого економічного розвитку через відновлення потенціалу та модернізації базових секторів промисловості, підвищення ефективності діяльності агропромислового комплексу, підтримку малого та середнього бізнесу, забезпечення ефективної політики зайнятості, а на їх основі підвищення стандартів життя населення. Основні показники Програми розраховані виходячи з існуючих тенденцій соціально-економічного розвитку регіону, можливостей реалізації готової продукції на внутрішньому і зовнішніх ринках, прогнозної динаміки розвитку виробництва та враховує прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2012 рік. А реалізація її завдань має забезпечити вирішення гострих проблем в економічній і соціальній сферах, відновлення висхідної динаміки розвитку області, покращання якості життя людей, подолання бідності та соціальних дисбалансів.

Депутати обласної ради погодилися із запропонованим проектом та прийняли Програму майже одноголосно.

Друге питання порядку денного сесії - прийняття обласного бюджету на 2012 рік. З його проектом депутатів ознайомив начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко. Він, зокрема, зазначив, що в основу розрахунків доходів обласного бюджету на наступний, 2012 рік, покладено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку регіону та враховано динаміку надходжень податків, зборів і обов'язкових платежів у минулі роки. А прогноз доходів місцевих бюджетів розрахований з урахуванням положень Програми економічних реформ на 2010-2014 роки Президента України "Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава" щодо створення базових передумов економічного росту.

Після обговорення депутати затвердили головний фінансовий документ області на наступний рік. Ним встановлено загальний розмір доходів обласного бюджету з урахуванням міжбюджетних трансфертів визначений у сумі 1839292,7 тис. грн., у тому числі загального фонду -1776863,4 тис.грн., спеціального фонду - 62429,3 тис. гривень. З державного бюджету України обласному бюджету передбачено дотацій у сумі 424478,8 тис.грн., субвенцій - 1 000 511,0 тис. гривень. Загальний обсяг видатків (без врахування надання та повернення кредитів) прогнозується в обсязі 1837347,8 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду у сумі 1748278,5 тис.грн. та видатків спеціального фонду бюджету - 89069,3 тис. гривень.

Окрім цього депутати прийняли рішення по іншим питанням.

На завершення сесії голова обласної ради Анатолій Мельник подякував депутатам за плідну роботу, поздоровив з наступаючими новорічними та Різдвяними святами і побажав їм сімейного щастя, міцного здоров'я, тепла, затишку і всіляких успіхів.

На прохання представників ЗМІ керівники області прокоментували прийнятий на сесії бюджет. Губернатор, зокрема, зазначив, що бюджет є "адекватним, він дає відповіді на ті питання, які стоять перед громадою щодо нормального функціонування насамперед бюджетних установ". У свою чергу, очільник обласної представницької влади наголосив: "Дуже добре, що в новий рік Чернігівщина входить з прийнятим бюджетом. Зрозуміло, що він не всіх задовольняє. Але він вже прийнятий. І з нового року розпочнеться фінансування всіх питань, які потребують вирішення". Також Анатолій Мельник від імені депутатського корпусу подякував журналістам за співпрацю, побажавши їм у 2012 році всього найкращого.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року