Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:53:10

ВИБОРИ 2014: У позачергових виборах президента України візьмуть участь 23 кандидати

03.04.2014   18:41Агенцiя

Про це повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера. Він зауважив, що сьогодні завершився процес розгляду кандидатур, які вчасно подали документи на реєстрацію кандидатами у президенти. Решту заяв залишено без розгляду.

ЦВК не пустила на президентські вибори Дарта Вейдера і ще двох кандидатів.

У рішенні ЦВК зазначається, що Дарту Вейдеру відмовлено в реєстрації на підставі подання невідповідних даних про місце та час проведення з'їзду Інтернет-партії України.
Дарт Вейдер подав документи, де зазначалось, що з'їзд пройшов 25 березня у селі Миколаївка Одеської області, однак виконавчий комітет цього села надав ЦВК довідку, що за вказаною адресою, де мав відбуватись з'їзд, розташовано житловий будинок, і жодних масових заходів в ньому не проводилось 25 березня.
У комісії зауважили, що ЗМІ повідомляли про з'їзд Інтернет-партії України у Києві 29 березня, однак документів щодо цього з'їзду до ЦВК від кандидата не було подано.
Представляючи проект рішення по Дарту Вейдеру, член ЦВК Ігор Жиденко зауважив, що спробу реєстрації його кандидатом у президенти можна було б розглядати як жарт, «якби хтось не заплатив за це 2,5 млн грн».

Тереховій відмовлено в реєстрації на підставі невідповідних даних, вказаних в анкетних даних, а також відсутності грошової застави. Терехова сплатила 2,5 грн замість 2,5 млн грн.

Іваницький не вніс грошову заставу, а також неправильно заповнив документи, у тому числі декларацію про доходи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДарт Вейдер впевнений, що переможе в першому турі

Крім того, на засіданні ЦВК було зареєстровано ряд довірених осіб зареєстрованих кандидатів у президенти, в тому числі Юрія Бойка, Анатолія Гриценка, Олега Ляшка, Юлії Тимошенко, Наталії Королевської, Михайла Добкіна, Олега Тягнибока.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.