Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 21:36:50

Микола Томенко вимагає ухвалити законопроекти про суспільне телебачення та роздержавлення ЗМІ до обрання Президента

03.04.2014   12:54Агенцiя

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко у зв’язку з численними та наполегливими зверненнями громадськості просить Голову Верховної Ради Олександра Турчинова включити до порядку денного пленарних засідань парламенту на наступний сесійний тиждень (8-11 квітня 2014 року) наступні проекти законодавчих актів:

- проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України», реєстр.№1076 від 12.12.2012р., підготовлений до повторного другого читання;

- проект Закону про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, реєстр. № 2600 від 21.03.2013, підготовлений до другого читання.

Микола Томенко поінформував, що під час зустрічей з представниками медіа-громадськості висловлюються сумніви у принциповості і чесності позиції нового Уряду, який говорить, що він «за» суспільне мовлення і роздержавлення, але не поспішає це робити.

«Щоб спростувати такі сумніви, потрібно якнайшвидше, до обрання Президента розглянути та ухвалити законопроекти про суспільне мовлення та роздержавлення ЗМІ», – переконаний Микола Томенко.


http://tomenko.ua/parlamentska-diyalnist/mykola-tomenko-vymahaje-uhvalyty-zakonoproekty-pro-suspilne-telebachennya-ta-rozderzhavlennya-zmi-obrannya-prezydenta/

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини