Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:28:57

Відбулося засідання постійної комісії облради з питань зв’язку, транспорту та енергетики

03.04.2014   09:08

2 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань зв’язку, транспорту та енергетики, яке провів її голова Михайло Мальований

На засіданні розглянуто питання про заходи щодо виведення з ринку пасажирських автоперевезень нелегальних перевізників. Зокрема, депутати заслухали інформацію директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петра Головача, начальника управління Укртрансінспекції у області Василя Петришина, голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Анатолія Свириденка та керівників і представників інших контролюючих органів.

Інформуючи про автоперевезення на Чернігівщині директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації зазначив, що в області зареєстровано – 270 суб’єктів господарювання (фізичних осіб – 208, юридичних – 62), що здійснюють пасажирські автоперевезення, та 22 - вантажно-пасажирські. Обласна мережа автобусних маршрутів загального користування нараховує близько 500 маршрутів, в т.ч. приміських маршрутів - 231, міжміських – 178, міських – 91, які обслуговують близько 150 перевізників. Для організації пасажирських перевезень в області функціонує 32 автостанції. Як повідомив виступаючий, за результатами проведення моніторингу стану пасажирських автоперевезень в області визначено перевізників, які здійснюють регулярні пасажирські автоперевезення без дозвільних документів, і проводиться робота щодо оптимізації маршрутної мережі міжміських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.

За його словами Петра Головача, з нелегальними автоперевезеннями складно боротися. Так у ході проведення в області рейдових перевірок транспортних засобів, що належать перевізникам, які маскуючись під нерегулярні перевезення пасажирів та перевезення пасажирів «для власних потреб» здійснюють перевезення пасажирів по заздалегідь визначеним існуючим маршрутам, було перевірено 82 транспортні засоби, виявлено 78 порушень вимог законодавства про автомобільний транспорт, складено 76 актів за порушення норм діючого законодавства в галузі автотранспорту та складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення на громадян, які надавали послуги з перевезення пасажирів без державної реєстрації як суб’єкта господарювання. На даний час вказані протоколи розглядаються у судовому порядку. За результатами розгляду справ про порушення вимог законодавства України про автомобільний транспорт винесено 88 постанов на загальну суму 82,1 тис. гривень, з яких перераховано до державного бюджету 29,9 тис. гривень.

Спільно з управління ДАІ УМВС України в області створено мобільні групи та розробляються графіки спільних рейдових перевірок на кожен квартал за дотриманням автомобільними перевізниками вимог чинного законодавства України по організації перевезень та вимог безпеки дорожнього руху.

З метою дотримання автоперевізниками вимог чинного законодавства України та легалізації пасажирських автоперевезень в області депутати затвердили конкретні рекомендації відповідним службам.

Також члени постійної комісії обговорили питання про перегляд тарифів на перевезення пасажирів на приміських та міжміських маршрутах загального користування внутрішньообласного сполучення, стан розрахунків по субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян за 2013 рік, а також заслухали інформацію стосовно фінансування будівництва, реконструкції та ремонту доріг комунальної власності в поточному році.

Крім того, народними обранцями розглянуто низку поточних та планових питань, за результатами розгляду яких прийняті відповідні рекомендації постійної комісії.
 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини