Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 жовтня, 19:44:48

Голова ОДА зустрівся з міжнародними офіційними спостерігачами від ОБСЄ

03.04.2014   09:02

2 квітня відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка з міжнародними офіційними спостерігачами від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Гент Рамадані з Норвегії та Полмен Мітчел Лі з США будуть здійснювати спостереження за ходом організації, підготовки і проведення виборчої кампанії в Чернігівській області з позачергових виборів Президента України до дня голосування 25 травня.

Під час зустрічі обговорено питання співпраці між владою та спостерігачами від міжнародних організацій під час проведення виборів, а також питання забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини