Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 18:40:13

Станіслав Прокопенко з демаршем проти Добкіна

03.04.2014   08:06Агенцiя

Станіслав Прокопенко з демаршем проти Добкіна на Чернігівщині, у кого добра пам’ять, ще й досі не забули, певно, екс-першого заступника голови тутешньої ОДА Станіслава Прокопенка. Молодий і симпатичний. Подобався жінкам. Він не довго, але активно попрацював у нашій області над розвитком економіки, а ще більше над розбудовою обласного осередку Партії Регіонів. Ця партія тоді була монолітна і міцна, як мощене каміння на Красній площі.

Потім доля та ще мудре рішення Віктора Януковича повели Станіслава Прокопенка до столиці. Він очолив Деснянську в Києві райдержадміністрацію. Ну, і, звісно ж, районну там організацію Партії регіонів. 

З рідною партією, розповідають нам столичні колеги-журналісти, Станіслав Прокопенко пережив лихі для біло-голубих майданові часи. І не просто пережив, а й зберіг районне ядро переконаних в своїй ідеології партійців. Більше того, партійна організація під орудою Станіслава Прокопенка видає останнім часом зразки просто таки європейського мислення.

Останній факт особливо вразив. Станіслав Прокопенко зі своєю ячейкою пішов проти Добкіна, а значить і проти Колеснікова із Єфремовим. Про що йдеться? А йдеться про те, що Станіслав Прокопенко вирішив – не мало, не багато! -- не підтримувати рішення, прийняті на недавньому XIV з’їзді ПР.

“Організація прийняла рішення підтримувати на президентських виборах Сергія Тігіпка, як єдиного рейтингового кандидата, здатного забезпечити партії гідний результат”, – заявив голова Деснянської райорганізації Станіслав Прокопенко.

Ця ж організація, очолювана Прокопенком, письмово звернулася до решти райорганізацій Києва з пропозицією публічно підтримати таку ініціативу “для загальної справи і найкращої підтримки нашої політичної сили”. Отже, виходить, що парторганізація виступила проти рішення з’їзду ПР про підтримку кандидата в президенти Михайла Добкіна.

Це вже позиція! Це вже міцна рука і полум’яне серце без докору і страху. Це вже новий Станіслав Прокопенко! Не той, якого ми бачили у Чернігові. За президента Тигіпка, якби таке раптом сталося, Прокопенко б приїхав у Чернігів не лампочки на мосту чіпляти, а займатись набагато серйознішими справами…


http://yes.cn.ua/news_cn/79671-stanslav-prokopenko-z-demarshem-proti-dobkna.html

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини