Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 17:50:18

Станіслав Прокопенко з демаршем проти Добкіна

03.04.2014   08:06Агенцiя

Станіслав Прокопенко з демаршем проти Добкіна на Чернігівщині, у кого добра пам’ять, ще й досі не забули, певно, екс-першого заступника голови тутешньої ОДА Станіслава Прокопенка. Молодий і симпатичний. Подобався жінкам. Він не довго, але активно попрацював у нашій області над розвитком економіки, а ще більше над розбудовою обласного осередку Партії Регіонів. Ця партія тоді була монолітна і міцна, як мощене каміння на Красній площі.

Потім доля та ще мудре рішення Віктора Януковича повели Станіслава Прокопенка до столиці. Він очолив Деснянську в Києві райдержадміністрацію. Ну, і, звісно ж, районну там організацію Партії регіонів. 

З рідною партією, розповідають нам столичні колеги-журналісти, Станіслав Прокопенко пережив лихі для біло-голубих майданові часи. І не просто пережив, а й зберіг районне ядро переконаних в своїй ідеології партійців. Більше того, партійна організація під орудою Станіслава Прокопенка видає останнім часом зразки просто таки європейського мислення.

Останній факт особливо вразив. Станіслав Прокопенко зі своєю ячейкою пішов проти Добкіна, а значить і проти Колеснікова із Єфремовим. Про що йдеться? А йдеться про те, що Станіслав Прокопенко вирішив – не мало, не багато! -- не підтримувати рішення, прийняті на недавньому XIV з’їзді ПР.

“Організація прийняла рішення підтримувати на президентських виборах Сергія Тігіпка, як єдиного рейтингового кандидата, здатного забезпечити партії гідний результат”, – заявив голова Деснянської райорганізації Станіслав Прокопенко.

Ця ж організація, очолювана Прокопенком, письмово звернулася до решти райорганізацій Києва з пропозицією публічно підтримати таку ініціативу “для загальної справи і найкращої підтримки нашої політичної сили”. Отже, виходить, що парторганізація виступила проти рішення з’їзду ПР про підтримку кандидата в президенти Михайла Добкіна.

Це вже позиція! Це вже міцна рука і полум’яне серце без докору і страху. Це вже новий Станіслав Прокопенко! Не той, якого ми бачили у Чернігові. За президента Тигіпка, якби таке раптом сталося, Прокопенко б приїхав у Чернігів не лампочки на мосту чіпляти, а займатись набагато серйознішими справами…


http://yes.cn.ua/news_cn/79671-stanslav-prokopenko-z-demarshem-proti-dobkna.html

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 153 особи 15:11

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 вересня в області щеплено першою та другою дозою 327 290 людей.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини