Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 03:13:53

Нові призначення у прокуратурі

30.12.2011   07:54

Наказом Генерального прокурора України Олександра Нечвоглода призначено заступником прокурора Чернігівської області а Дмитра Петрова призначено прокурором Коропського району, наказом прокурора області радник юстиції Олег Миколайович Рябець призначений начальником управління нагляду за додержанням законів

Старший радник юстиції Олександр Анатолійович Нечвоглод народився 12 листопада 1973 року в місті Шостка Сумської області. Має вищу юридичну освіту. До призначення на посаду працював старшим слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України.
Одружений, має доньку.

Молодший радник юстиції Дмитро Васильович Петров народився 21 січня 1984 року у місті Вишневе Київської області. В органах прокуратури працює з 2006 року. Аспірант Національної академії прокуратури України. До призначення на посаду працював заступником прокурора Новгород-Сіверського району. На посаді прокурора району Дмитро Петров змінив Анатолія Козюру, який звільнився у зв’язку з виходом на пенсію.

Наказом прокурора області радник юстиції Олег Миколайович Рябець призначений начальником управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Чернігівської області. До цього Олег Миколайович обіймав посаду заступника начальника управління. Олег Рябець народився 13 червня 1965 року в с. Пархимів Козелецького району. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. В органах прокуратури працює з 1994 року.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року