Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 08:37:54

ВИБОРИ 2014: У ЦВК для реєстрації кандидатами у президенти подали документи 46 осіб

31.03.2014   09:34Агенцiя

ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів на посаду президента України. Всього про свої наміри балотуватися на найвищу державну посаду заявили 46 громадян України. 7 із них вже зареєстровано кандидатами на пост Президента України. 12 – відмовлено в реєстрації. Рішення по іншим 27 прийматиметься до 4 квітня, повідомляє прес-служба ЦВК.

"О 24:00 30 березня 2014 року Центральна виборча комісія завершила прийняття документів для реєстрації кандидатів на посаду президента України. Лише протягом 29-30 березня до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом на пост Президента України, подали 21 громадян України. Із них як самовисуванці - 14 осіб", йдеться у повідомленні.

Крім того, в зазначений період до ЦВК надійшли відповідні документи 7 кандидатів на посаду президента, висунутих на партійних з’їздах.

З 25 лютого до ЦВК надійшли документи 46 осіб (38 – самовисування, 8 – висування політичними партіями). При цьому деякі бажаючі балотуватися (22 особи) подали до ЦВК неповний перелік документів, необхідних для реєстрації. 12-ти із них відмовлено у реєстрації, оскільки вони порушили встановлений виборчим законом порядок висування кандидата або дані ними документи не відповідають вимогам статей 48 та 51 Закону України "Про вибори Президента України". Документи 10-и таких осіб ще перебувають на розгляді.

Водночас, 24 особи подали до ЦВК всі документи, необхідні для реєстрації, включаючи документ, який підтверджує внесення грошової застави. Станом на 13:30 30 березня 7 із них вже зареєстровано кандидатами на пост Президента України. Документи інших 17 осіб пербувають на розгляді щодо їхньої відповідності вимогам виборчого законодавства. До 4 квітня ЦВК повинна прийняти рішення щодо реєстрації 27 кандидатів на посаду президента України.
 

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.