Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 07:13:36

Дружинники та охоронні структури - за співпрацю з міліцією

29.03.2014   08:32

Керівництво УМВС обговорило з добровільними помічниками міліції та недержавними охоронними структурами формат співпраці під час охорони громадського порядку.

В нараді під головуванням начальника УМВС в області генерал-майора міліції Олега Демченка взяли участь заступник начальника Управління-начальник міліції громадської безпеки Едуард Гребенюк та начальник управління громадської безпеки Олександр Малиш.

Серед запрошених - керівники громадських формувань області та представники недержавних охоронних фірм. Мета зустрічі - знайти спільне рішення як відійти від формалізму в організації роботи добровільних народних дружин та переформатувати їх діяльність.

Присутні погодилися, що реально діючі громадські формування варто підтримати, в тому числі технічно і матеріально. Натомість ті, що діють лише на папері, слід або розформувати, або влити в них «свіжі» кадри.

Очільник УМВС в області Олег Демченко відзначив, що недержавні охоронні структури добре співпрацюють з міліцією, охороняючи порядок на території обслуговування. Є чимало фактів, коли спільними зусиллями охоронці та міліціонери затримували небезпечних злочинців, хуліганів і бешкетників. То ж варто цю співпрацю продовжувати і зміцнювати.

Під час неформального спілкування міліцейські керівники почули із залу багато конструктивних пропозицій, які здатні поліпшити організацію патрулювань.

У свою чергу генерал Демченко поділився планами технічного оснащення нарядів, які нестимуть службу в Чернігові. Так, кожен патруль планується забезпечити засобами GPS-навігації, щоб чергова частина мала «картинку», де зараз знаходиться наряд, що у свою чергу дасть змогу оперативніше реагувати на злочини.

Підсумовуючи результати наради, присутні висловили готовність спільно охороняти громадський порядок в області, допомагати міліції в любому найвіддаленішому населеному пункті.
 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини