Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 13:40:05

Дружинники та охоронні структури - за співпрацю з міліцією

29.03.2014   08:32

Керівництво УМВС обговорило з добровільними помічниками міліції та недержавними охоронними структурами формат співпраці під час охорони громадського порядку.

В нараді під головуванням начальника УМВС в області генерал-майора міліції Олега Демченка взяли участь заступник начальника Управління-начальник міліції громадської безпеки Едуард Гребенюк та начальник управління громадської безпеки Олександр Малиш.

Серед запрошених - керівники громадських формувань області та представники недержавних охоронних фірм. Мета зустрічі - знайти спільне рішення як відійти від формалізму в організації роботи добровільних народних дружин та переформатувати їх діяльність.

Присутні погодилися, що реально діючі громадські формування варто підтримати, в тому числі технічно і матеріально. Натомість ті, що діють лише на папері, слід або розформувати, або влити в них «свіжі» кадри.

Очільник УМВС в області Олег Демченко відзначив, що недержавні охоронні структури добре співпрацюють з міліцією, охороняючи порядок на території обслуговування. Є чимало фактів, коли спільними зусиллями охоронці та міліціонери затримували небезпечних злочинців, хуліганів і бешкетників. То ж варто цю співпрацю продовжувати і зміцнювати.

Під час неформального спілкування міліцейські керівники почули із залу багато конструктивних пропозицій, які здатні поліпшити організацію патрулювань.

У свою чергу генерал Демченко поділився планами технічного оснащення нарядів, які нестимуть службу в Чернігові. Так, кожен патруль планується забезпечити засобами GPS-навігації, щоб чергова частина мала «картинку», де зараз знаходиться наряд, що у свою чергу дасть змогу оперативніше реагувати на злочини.

Підсумовуючи результати наради, присутні висловили готовність спільно охороняти громадський порядок в області, допомагати міліції в любому найвіддаленішому населеному пункті.
 

Останні новини Чернігівщини

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень

Від погашення податкового боргу надійшло 54 мільйони гривень 11:34

Питання скорочення податкового боргу на постійному контролі керівництва головного управління ДПС у Чернігівській області.