У Чернігові заблокували УМВС області
У Чернігові в четвер протестували проти призначення новим начальником УМВС в області харків'янина Олега Демченка.
Під стінами будівлі обласної міліції зібралось кілька десятків молодиків у камуфляжі та в масках. На зібранні були й представники громадськості та ЗМІ.
Активісти "Правого сектору", які, власне, ініціювали цю акцію протесту, принесли під стіни обласної міліції шини.
Протестувальники вимагали аби до них вийшов новопризначений начальник управління МВС. Коли він через деякий час все ж таки вийшов до людей, представники "Правого сектору" запропонували йому написати заяву про звільнення за власним бажанням.
Олег Демченко відповів, що заяву напише, якщо на це буде наказ Міністра МВС.
Під час розмови з активістами під ноги новому керівнику Чернігівської обласної міліції полетіли димові шашки. Одночасно вхід до управління заблокували чоловіки у камуфляжі, відтіснивши при цьому співробітників міліції.
Олегу Демченку довелось повернутись до будівлі через боковий вхід.
Представники "Правого сектору" вимагають, щоб пан Демченко відмовився від посади начальника УМВС. Кажуть, що на цьому місці бачать тільки місцевого міліціонера.
Попри бажання місцевої громади мати начальником обласної міліції людину, яка тривалий час жила та працювала в області, міністра Арсен Аваков призначив на цю посаду харків'янина Олега Демченка.
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_brief/2014/03/140320_ok_chernihiv_protest.shtml
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».