Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 00:49:48

Володимир Івашко: "Державні кошти повинні витрачатися ефективно"

20.03.2014   16:00

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області, на якій розглянуто підсумки роботи Головного управління за 2013 рік та окреслені завдання казначейських органів на 2014 рік.

Як відзначив очільник області, в умовах непростої суспільно-політичної ситуації органи виконавчої влади повинні працювати чітко і злагоджено, виконуючи свої функції чесно та професійно.

За словами Володимира Івашка, враховуючи складне матеріальне становище в країні, на казначейську службу області покладено велику відповідальність за розпорядження фінансовими ресурсами. Отже, слід розставити правильні акценти та активізувати роботу у напрямку забезпечення своєчасного проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків.

- Державні кошти повинні витрачатися ефективно, а соціально значимі проплати надходити вчасно, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Також Володимир Івашко акцентував увагу присутніх на посиленні виконавської дисципліни та закликав їх проводити свою роботу більш відкрито, постійно спілкуватися з людьми та надавати їм необхідні пояснення.

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини