Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:22:25

Міліцію Чернігівщини очолив Олег Демченко

19.03.2014   14:28

В Управлінні МВС України в Чернігівській області заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович представив особовому складу міліції Чернігівщини нового начальника - генерал-майора міліції Демченка Олега Михайловича.

В офіційному заході взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Зверєв, прокурор області Володимир Стеценко, начальник Управління СБУ в області Олександр Довженко, голова Апеляційного суду області Садіг Тагієв. 

Також були присутні начальники структурних та територіальних підрозділів області, офіцерський склад обласного управління внутрішніх справ.

Заступник Міністра оголосив присутнім наказ МВС України, згідно з яким на посаду начальника Управління МВС України в Чернігівській області призначено генерал-майора міліції Олега Демченка. До цього він обіймав посаду начальника ГУМВС України в Харківській області.

Микола Величкович охарактеризував нового очільника чернігівської міліції як високопрофесійного, кваліфікованого спеціаліста та принципового керівника, який за роки служби в ОВС пройшов гідний шлях від оперативного працівника до начальника регіональної міліції.

Заступник Міністра окремо окреслив пріоритетні завдання, які сьогодні ставить керівництво держави та МВС перед органами внутрішніх справ та зазначив, що належне їх виконання сприятиме ефективній боротьби зі злочинністю та відновленню довіри населення до міліції.

Новопризначений керівник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко подякував керівництву МВС за довіру та запевнив, що зробить все можливе для зміцнення правопорядку в регіоні.

Голова Чернігівської обласної адміністрації Володимир Івашко в свою чергу підкреслив, що місцева влада завжди надає підтримку міліції в регіоні, адже боротьба зі злочинністю є спільною справою усіх гілок виконавчої влади.
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.