Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:00:00

Міліцію Чернігівщини очолив Олег Демченко

19.03.2014   14:28

В Управлінні МВС України в Чернігівській області заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович представив особовому складу міліції Чернігівщини нового начальника - генерал-майора міліції Демченка Олега Михайловича.

В офіційному заході взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Зверєв, прокурор області Володимир Стеценко, начальник Управління СБУ в області Олександр Довженко, голова Апеляційного суду області Садіг Тагієв. 

Також були присутні начальники структурних та територіальних підрозділів області, офіцерський склад обласного управління внутрішніх справ.

Заступник Міністра оголосив присутнім наказ МВС України, згідно з яким на посаду начальника Управління МВС України в Чернігівській області призначено генерал-майора міліції Олега Демченка. До цього він обіймав посаду начальника ГУМВС України в Харківській області.

Микола Величкович охарактеризував нового очільника чернігівської міліції як високопрофесійного, кваліфікованого спеціаліста та принципового керівника, який за роки служби в ОВС пройшов гідний шлях від оперативного працівника до начальника регіональної міліції.

Заступник Міністра окремо окреслив пріоритетні завдання, які сьогодні ставить керівництво держави та МВС перед органами внутрішніх справ та зазначив, що належне їх виконання сприятиме ефективній боротьби зі злочинністю та відновленню довіри населення до міліції.

Новопризначений керівник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко подякував керівництву МВС за довіру та запевнив, що зробить все можливе для зміцнення правопорядку в регіоні.

Голова Чернігівської обласної адміністрації Володимир Івашко в свою чергу підкреслив, що місцева влада завжди надає підтримку міліції в регіоні, адже боротьба зі злочинністю є спільною справою усіх гілок виконавчої влади.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.