Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 23:44:44

Прокуратуру Чернігівської області очолив Володимир Стеценко

18.03.2014   11:56

Утвердження верховенства права в державі, консолідація зусиль щодо протидії злочинності, безкомпромісна боротьба з корупцією. Такі завдання поставив перед новопризначеним прокурором Чернігівської області Володимиром Стеценком заступник Генерального прокурора України Григорій Середа, представляючи його колективу.

У свою чергу новопризначений прокурор Чернігівської області наголосив на необхідності попередження і самого жорсткого викорінення такого особливо небезпечного явища, як корупція та запобігання сепаратизму. Також він зазначив, що починав свою прокурорську діяльність саме на Чернігівщині, де і пропрацював понад 17 років.


Довідково: Володимир Андрійович Стеценко прокурорську діяльність почав 1984 року в Чернігівській області, де працював до 2001 року. Після чого посідав відповідальні посади в Генеральній прокуратурі України, працював першим заступником прокурора м. Києва, прокурором Київської та Запорізької областей.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини