Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 16:10:55

В. Атрошенко буде боротися з економічною кризою

14.03.2014   12:13Агенцiя

Владислав Атрошенко увійшов до міжфракційного депутатського об’єднання "Платорма реформ"

У нове міжфракційне депутатське об'єднання «Платформа реформ» увійшли 24 народних депутати, в тому числі позафракційні, а також депутати з фракцій «Батьківщина», «УДАР», «Свобода» та депутатської групи «Суверенна європейська Україна». Про це в п'ятницю, 14 березня, повідомляє Незалежне Бюро новин з посиланням на народного депутата (позафракційний) Юрія Дерев'янка.

До об’єднання приєднався народний депутат від Чернігівщини Владислав Атрошенко.

«Мета об'єднання – здійснення політичних кроків, підготовка та прийняття ВР пакет законопроектів, спрямованих на проведення невідкладних реформ, які дадуть можливість в найкоротші терміни почати зміни державної системи управління і запобігти банкрутству України», – написав пан Дерев'янко на своїй сторінці в Facebook.

http://nbnews.com.ua/

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини