Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 07:16:00

Комунальні підприємства мають бути конкурентоспроможними…

14.03.2014   10:38

На цьому акцентував увагу голова обласної ради Микола Звєрєв на нараді з керівниками комунальних підприємств Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького та Новгород-Сіверського міжміських бюро технічної інвентаризації обласної ради та КП “Прилуцька міська друкарня”.

Захід відбувся 13 березня за участю заступника голови обласної ради Валентина Мельничука та начальника управління комунального майна обласної ради Володимира Сидоренка.

Відкриваючи зустріч, голова обласної ради поінформував, що в державі розпочинається реформування місцевого самоврядування, децентралізація влади з відповідним делеговуванням необхідних повноважень радам.

– Конкретні кроки, необхідні для здійснення реформи місцевого самоврядування, будуть обговорені 14 березня на зустрічі з Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимиром Гройсманом, – повідомив виступаючий. – Сама реформа передбачає не лише зміни в місцевому самоврядуванні, але й адміністративно-територіальому устрої… Це дуже складно, але іншого шляху немає. Сьогодні триває діалог з європейськими партнерами. А підписання договору про Асоціацію з ЄС неможливе без реформи місцевого самоврядування. Умовою підписання угоди в економічній частині є самодостатність громад, – підкреслив голова обласної ради Микола Звєрєв.

Стосовно роботи комунальних підприємств і, зокрема, БТІ в умовах реформування, голова обласної ради зазначив: – Треба щоб наші комунальні підприємств були конкурентоспроможними на ринку. Ви очільники БТІ, які належать територіальним громадам. А гроші комунальних підприємств – це місцеві фінанси.

В свою чергу, керівники Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького та Новгород-Сіверського міжміських бюро технічної інвентаризації обласної ради, інформуючи про свою роботу відзначили, що фінансово-господарська діяльність комунальних підприємств є стабільною. Разом з тим, керівники акцентували увагу на деяких прогалинах в законодавстві, які впливають на організацію роботи. Зокрема, начальники комунальних підприємств наголосили на необхідності внесення змін до інструкції про обов’язкову технічну інвентаризацію, а також створення єдиної архівної бази даних, яка б дала можливість систематизувати роботу.

Окрім цього, директор КП “Прилуцька міська друкарня” Сергій Голік розповів про реальний стан справ на підприємстві та озвучив стратегічні плани стосовно подальшого розвитку виробництва.

Висловлені ініціативи та конкретні пропозиції щодо змін в законодавчих та регуляторних актах, голова обласної ради Микола Звєрєв підтримав і пообіцяв, що має намір звернутися з ними до Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана.

– Ми маємо зробити все, щоб гроші залишалися в області. Кожна копійка, яка заходить на територію нашої області має тут і лишитися, – сказав Микола Звєрєв і на завершення наради запевнив керівників комунальних підприємств, що вони можуть розраховувати на підтримку депутатського корпусу.

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.