Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 18:32:04

Майже 100 чернігівців протягом 2011 року побували на прийомі у міського голови

26.12.2011   14:21

22 грудня останній у 2011 році прийом громадян провів Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Цього дня до очільника міста звернулися з особистими та колективними проблемами чотирнадцять громадян. Позитивною практикою є участь у прийомі керівників тих відділів чи управлінь, у чиїй компетенції знаходиться питання заявника.

«Ми намагаємося знайти оптимальний варіант вирішення проблеми, але наші дії мають бути виключно в площині чинного законодавства», - коментує Олександр Володимирович. Інколи питання мають ще й непростий моральний аспект. «Сьогодні на прийом прийшов чоловік, якого власний син не пускає до квартири. Нещодавно він потрапив до свого помешкання з міліцією, але ж не буде дільничний приходити щоразу, як старенького знову виставлятимуть за двері,» - наводить приклад міський голова.

О. Соколов ретельно вивчив колективне звернення мешканців будинку по вулиці 2-й кілометр, де через неврегулювання правовідносин виникли проблеми із теплозабезпеченням та електропостачанням. «Я напишу листа начальнику Південно-Західної залізниці і ми разом пошукаємо шляхи вирішення ваших комунальних негараздів,» - запевнив міський голова ініціативну групу з будинку, що перебуває на балансі залізниці.

Серед звернень, які розглядалися цього дня, було кілька питань щодо житла, землі, виділення матеріальної допомоги. Звернення громадян, що надійшли під час особистого прийому, зареєстровано. Міський голова О. Соколов взяв під особистий контроль проблемні питання та доручив їх виконання відповідним виконавчим органам міської ради.

За словами начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка, протягом року на прийомах міського голови побувало майже 100 чернігівців. Переважна більшість питань стосувалися отримання житла, його приватизації, виділення земельних ділянок. Скаржилися люди на неякісне теплозабезпечення, просили сприяння в проведенні ремонтів, наданні медичної чи матеріальної допомоги. Як правило, більшість проблем після втручання міського голови вдається якщо не повністю вирішити, то хоча б зрушити з місця.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.