Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 20:02:11

На будівлі Чернігівської міськради на знак солідарності з моряками вивісили прапор ВМС України

07.03.2014   16:27

На будівлі Чернігівської міськради на знак солідарності з українськими моряками у Криму вивісили прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Сьогодні прапор розміщено при вході до міськради, поряд – прапор Чернігова, вище – національний стяг.

За інформацією відділу з питань діяльності правоохоронних органів міськради, упродовж тривалого часу місто підтримує шефські відносини із командою тральщика "Чернігів", на якому служать також уродженці Чернігівщини.

На сьогодні тральщик перебуває на озері Донузлав біля селища Новоозерне, що за 92 км від Севастополя. Військова частина також заблокована. Керівник відділу Валерій Селівон постійно спілкується з командиром тральщика "Чернігів" капітаном ІІІ-го рангу Борисом Полієм.

"Військові моряки продемонстрували, що вони мають патріотизм і не здадуться", - сказав В.Селівон.

З ініціативою розмістити на будівлі міськради прапор ВМС виступили заступники міського голови Станіслав Віхров та Анна Романова.

Чернігівська міська рада, наслідуючи приклад інших міськрад, які вивісили прапори ВМС України, морально підтримала українських моряків у Криму. Крім того, чернігівські підприємці повідомили, що готові надати кримським військовослужбовцям фінансову підтримку.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини