Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:53:19

Міста-партнери Чернігова заявили про підтримку і готовність допомогти

04.03.2014   08:17

Керівники міст-партнерів Чернігова у сусідніх Росії та Білорусі, а також Західній Європі заявили про підтримку і готовність допомогти, у разі потреби. Про це під час спілкування із журналістами повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

руки

руки

За його словами, він по телефону розмовляв із керівниками міст із Брянська, Митищинського району (Російська Федерація), які є офіційними партнерами Чернігова. "Всі хвилюються за ситуацію. Це приємно у моральному плані, що нас підтримують і хочуть допомогти. Ми, як ніхто, пов'язані родинними зв'язками, і не повинні воювати брат проти брата. Політики мають зробити все, щоб знайти порозуміння", - сказав О.Соколов.

Він додав, що слова підтримки також висловили представники польського Тарнобжега та ізраїльського міста Петах-Тіква. Окремі керівники заявили про готовність гуманітарної допомоги.

"Ми завжди дружили, і будемо намагатися зробити все, щоб не було протистояння між нашими народами", - зазначив Чернігівський міський голова.

В управлінні стратегічного розвитку і туризму міської ради повідомили, що на адресу міського голови також надійшов офіційний лист мера чеського міста Градець Кралове Зденека Фінка. Він висловив занепокоєння подіями в Україні і висловив слова підтримки у ці складні для всієї країни дні. З.Фінк заявив про готовність, у разі потреби, надання медичної місії, і висловив упевненість у стабілізації ситуації в Україні.
 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини