Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:27:04

Депутати Чернігівської міськради підтримали заяву облради

03.03.2014   16:18

Депутати Чернігівської міської ради підтримали заяву депутатів обласної ради щодо мирного врегулювання конфліктної ситуації в Україні, прийняту 2 березня на позачерговій сесії.

Депутати міської ради у понеділок, 3 березня, на зборах підтримали своїх колег, і засудили згоду Ради Федерації Росії на використання Збройних Сил на території України.

Депутати міськради також звернулися до Верховної Ради України, яку вважають легітимним найвищим органом у державі, з вимогою вжити всіх необхідних заходів для мирного врегулювання ситуації в країні. Крім того, Чернігівська міська рада, враховуючи складність сьогодення, попросила прискорити призначення керівників правоохоронних органів регіону.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов ситуацію в обласному центрі Чернігівщини назвав стабільною і спокійною.

За його словами, усі підприємства, режимні об'єкти працюють у штатному порядку. У Чернігові також, як і в області, створено територіальний штаб оброни.

"Людей хвилює загальна ситуація, але я би хотів заспокоїти усе місто", - наголосив міський голова. Він додав, що газо-, тепло-, водо- та електропостачання Чернігова здійснюється безперебійно і підстав для хвилювань немає.

О.Соколов зауважив, що певні труднощі є у роботі казначейства, однак вони не пов'язані із існуючою суспільно-політичною обстановкою, а мали місце ще з кінця минулого року.

До теми: Чернігівська обласна рада одноголосно прийняла Заяву щодо суспільно-політичної ситуації в області та недопущення її дестабілізації.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року