Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 10:16:51

Депутати Чернігівської міськради підтримали заяву облради

03.03.2014   16:18

Депутати Чернігівської міської ради підтримали заяву депутатів обласної ради щодо мирного врегулювання конфліктної ситуації в Україні, прийняту 2 березня на позачерговій сесії.

Депутати міської ради у понеділок, 3 березня, на зборах підтримали своїх колег, і засудили згоду Ради Федерації Росії на використання Збройних Сил на території України.

Депутати міськради також звернулися до Верховної Ради України, яку вважають легітимним найвищим органом у державі, з вимогою вжити всіх необхідних заходів для мирного врегулювання ситуації в країні. Крім того, Чернігівська міська рада, враховуючи складність сьогодення, попросила прискорити призначення керівників правоохоронних органів регіону.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов ситуацію в обласному центрі Чернігівщини назвав стабільною і спокійною.

За його словами, усі підприємства, режимні об'єкти працюють у штатному порядку. У Чернігові також, як і в області, створено територіальний штаб оброни.

"Людей хвилює загальна ситуація, але я би хотів заспокоїти усе місто", - наголосив міський голова. Він додав, що газо-, тепло-, водо- та електропостачання Чернігова здійснюється безперебійно і підстав для хвилювань немає.

О.Соколов зауважив, що певні труднощі є у роботі казначейства, однак вони не пов'язані із існуючою суспільно-політичною обстановкою, а мали місце ще з кінця минулого року.

До теми: Чернігівська обласна рада одноголосно прийняла Заяву щодо суспільно-політичної ситуації в області та недопущення її дестабілізації.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.

 Міжнародний медичний корпус розглядає проєкти відновлення медзакладів області

Міжнародний медичний корпус розглядає проєкти відновлення медзакладів області 09:58

Наприкінці минулого тижня представники Міжнародного медичного корпусу (ММК) відвідали обласну лікарню, де за кошти організації відремонтовано приміщення фтизіатричного відділення. На цьому ММК зупинятися не збирається: варіанти подальшої співпраці медична координаторка в Україні Мішель Гоннет та координатор в Чернігівській області Ендрю Раян обговорили із заступницею начальника ОВА Жанною Шерстюк і начальником Управління охорони здоров’я ОВА Андрієм Лінником.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 09:53

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечних події, а саме: 4 пожежі.

Схема із житлом для сироти з Ічнянщини: замість міської чи приміської квартири - хата у глухому селі 09:20

Щорічно з державного бюджету надаються субвенції місцевим бюджетам для придбання житла сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. У 2021 році Чернігівщина отримала для сиріт понад 30 мільйон гривень.