Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 19:31:00

ДемАльянс організував пікет біля консульства РФ: Геть руки від Криму! ВІДЕО

03.03.2014   15:18Агенцiя

У понеділок, 3 березня, у Чернігові активісти Євромайдану та політична партія «Демократичний Альянс» пікетували почесне російське консульство.

Мирна акція протесту пройшла під назвою: «Руки геть від Криму!». Головна вимога чернігівців до Росії та до Путіна В.В. – прибрати російські війська з території України, повернути військову техніку в місця постійної дислокації та зупинити інформаційну війну проти України.

На завершення акції учасники підписали і залишили у поштовій скриньки консульства звернення з вимогами. Також активісти обклеїли плакатами вхід консульства з головною вимогою: «Путін! Геть від Криму!». На жаль, пояснення від консула пікетувальники так і не отримали, так як з невідомих причин в прийомні години консульство було закритим.

Ініціатори акції закликають чернігівців залишатися розважливими і спокійними. «Всім нам треба вдатися до двох речей: по-перше, дотримуватися спокою, а по-друге, максимально протидіяти інформаційній російській війні проти України. – закликає голова Чернігівської обласної організації політичної партії «Демократичний Альянс». – Також кожному українцю, який має родичів, знайомих чи друзів у Росії, необхідно пояснювати їм, що у нас відсутні прояви фашизму, ми не устискаємо російську мову, ми за мир. Ну, і звичайно, треба бути готовим, в разі потреби, захищати територіальну цілісність своєї держави» – завершив Ігор Андрійченко.


Прес-служба Чернігівська обласна організація Політичної партії «Демократичний Альянс»

 



ВІДЕО Канал Детинец

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини