Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 червня, 18:16:13

Про створення оперативного штабу по координації спільних дій щодо забезпечення стабільної ситуації в Чернігівській області. ДОКУМЕНТ

03.03.2014   10:22

З метою недопущення дестабілізації суспільно-політичної та економічної ситуації в області, враховуючи надзвичайно складні процеси, які відбуваються в Криму та Південно-Східному регіоні України, відповідно до статті 9 Закону України «Про основи національної безпеки України», керуючись частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити оперативний штаб по координації спільних дій щодо забезпечення стабільної ситуації в Чернігівській області у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Голова обласної ради М.В.Звєрєв

 

Додаток
до розпорядження голови обласної ради
2 березня 2014 року № 26

Склад оперативного штабу по координації спільних дій щодо забезпечення стабільної ситуації в Чернігівській області

Звєрєв Микола Вікторович, голова оперативного штабу, голова обласної ради


Члени оперативного штабу:

Мельничук Валентин Васильович, заступник голови обласної ради;

Любарець Олександр Васильович, в.о. начальника управління УМВС України в області

Довженко Олександр Іванович, начальник Управління Служби безпеки України в області;

Василик Володимир Богданович в.о. прокурора області;

Куц Володимир Степанович в.о. начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у області;

Птиця Олександр Григорович, начальник Чернігівського прикордонного загону;

Салюк Дмитро Анатолійович, перший заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в області

Нікулін Костянтин Олексійович, військовий комісар обласного військового комісаріату;

Гута Степан Степанович начальник 8 навчального центру Держспецслужби транспорту Мінінфраструктури України;

Сидоренко Олексій Володимирович, директор Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком»;

Тишина Олександр Михайлович, начальник Служби автомобільних доріг в області;

Пастернак Юрій Миколайович, заступник начальника управління Держ-спецзв’язку в області

Болдирев Сергій Михайлович, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

Ярова Алла Артурівна, голова правління ПАТ «Чернігівгаз»

Бойко Юрій Миколайович, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго»

Значко Сергій Віталійович, директор ДП «Чернігівський облавтодор»

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини