Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 02:00:25

Чернігівська обласна рада одноголосно прийняла Заяву щодо суспільно-політичної ситуації в області та недопущення її дестабілізації

03.03.2014   09:48

2 березня відбулося друге засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії обласної ради, на розгляд якого депутати винесли лише одне питання: «Про суспільно-політичну ситуацію в області та недопущення її дестабілізації».

озглянувши та обговоривши питання про суспільно-політичну ситуацію в області та заходи, які вживаються головою обласної ради Миколою Звєрєвим спільно з керівниками правоохоронних органів та структурних підрозділів органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ і громадських організацій щодо недопущення її дестабілізації, обласна рада одноголосно затвердила наступну заяву:

Заява

Чернігівської обласної ради

щодо суспільно-політичної ситуації в області та

недопущення її дестабілізації

 

Дорогі земляки!

Сьогодні в Україні склалася вкрай напружена суспільно-політична ситуація, ускладнена рішенням Ради Федерації Росії надати згоду на використання Збройних Сил Російської Федерації на території незалежної Української Держави.

Ми вважаємо такі дії хибними, політично не виваженими і безвідповідальними. Вони призводять до ескалації військового насилля, посягання на державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, підриву добросусідських, братерських відносин між двома слов’янськими народами, корені родоводу яких сягають древньої Київської Русі.

Російська Федерація, яка є одним із підписантів Будапештського Меморандуму, грубо порушила міжнародне право, згідно з яким Україні, після її добровільної відмови від ядерного потенціалу, були гарантовані недоторканість та цілісність території.

Ми категорично засуджуємо дії керівництва Російської Федерації, які безпідставно хочуть розв’язати братовбивчу війну.

Ми закликаємо російський народ: не йдіть на своїх братів і сусідів зі зброєю в руках! Наше спільне коріння та історія, взаємне бажання жити в мирі і дружбі – це те надбання, яке в нас ніхто і ніколи не повинен відібрати.

Ми звертаємося до виконуючого обов’язків Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, які ми вважаємо легітимними найвищими органами державної влади, з вимогою вжити всіх необхідних заходів для мирного врегулювання ситуації в Україні.

Також просимо, з урахуванням думки обласної ради та громадськості, пришвидшити призначення голови обласної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів, які за рівнем фахової підготовки, організаційними здібностями і моральними якостями, будуть відповідати вимогам сучасного моменту.

Ми звертаємося до всіх жителів нашого Придеснянського краю у цей складний період з проханням зберігати витримку, спокій і здоровий глузд.

Вважаємо, що тільки шляхом переговорів, умінням почути один одного можливо досягти головної мети українського народу – жити в мирі, жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

Сподіваючись на свої сили, ми впевнені, що українці не самі - з нами вся світова спільнота!

 

Прийнято на вісімнадцятій (позачерговій) сесії

обласної ради шостого скликання

2 березня 2014 року

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини