Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:35:16

Голова РДА пішов, голова райради – залишився

01.03.2014   11:41Агенцiя

Позачергова двадцята сесія Менської районної ради була досить гарячою: депутати визначалися з довірою до керівництва Менщини, ставили питання прокурору району та начальнику податкової інспекції.

Доходило навіть до взаємних звинувачень.

На засіданні сесії цього разу було дуже багато людей без депутатських мандатів: активісти, представники громади і політичних організацій також виявили бажання взяти у ній участь.

Було оголошено про саморозпуск районної організації Партії регіонів.

Голова районної ради Володимир Невжинський розповів, що йому в досить ультимативній формі представники створеної на віче Народної ради пропонували написати заяву про дострокове складання повноважень. Він пояснив, що не тримається за посаду, але хоче почути рішення усіх депутатів.

Народні обранці Менщини вирішили не міняти очільника райради. За включення до порядку денного сесії питання про недовіру голові районної ради проголосували 16 депутатів, проти – 25, троє – утрималися.

Немало звинувачень почув на свою адресу і голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко. Він заявив про те, що вже навіть здав ключі від свого кабінету, і до закінчення сесії написав заяву про звільнення із займаної посади.

Частина присутніх сумнівались у повноваженнях представників Народної ради та правильності їх обрання.

Начальник податкової інспекції повідомив, що йому погрожували та пропонували піти з посади за власним бажанням, а потім відповідав з трибуни на закиди деяких депутатів про незаконні дії.

Як завжди при революційних подіях, не обійшлося без великої кількості гасел та закликів.


http://nslovo.com/blog/holova-rda-pishov-holova-rajrady-zalyshyvsya
 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.