Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 12:44:25

Максима Багрінцева можуть визнати політичним в’язнем

28.02.2014   13:31Агенцiя

На пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат Валерій Дубіль дав пропозицію додати до списків політв’язнів ще й ім’я ніжинського депутата Максима Багрінцева.

Максим Багрінцев був заарештований у травні минулого року за підозрою у скоєні тяжкого злочину — убивства п’ятдесяти однорічної жінки. Їй було нанесено чотирнадцять ударів молотком у обличчя. Загиблу хоронили в закритій труні.

У ході досудового розслідування М. Багрінцев визнав свою вину. Зараз триває судове слідство, в ході якого стають відомими жахливі подробиці вбивства.

Із яких політичних мотивів депутат міськради Максим Багрінцев залишив сиротами двох неповнолітніх дітей та по-звірячому розправився з їх матір’ю невідомо.

За словами Валерія Дубіля, на початку лютого цього року у нього на особистому прийомі побувала мати затриманого Багрінцева Л. Л., яка розповіла про затягування справи через відсутність доказової бази і просила втручання депутата, повідомляє інтернет-видання Високий Вал.

«Якщо людина скоїла злочин, вона повинна відповідати, якщо вона дискредитувала себе як депутат – бути виключена з партії та скласти депутатський мандат, якщо була незаконно затримана – негайно звільнена. Я не берусь коментувати дії Багрінцева як людини та депутата міської ради, проте зібрана за цей час інформація не дозволяє зробити висновок про винуватість Багрінцева у скоєнні злочину», — наголосив парламентар.

Також він додав, що незрозуміло, чому слідство не врахувало, що у Багрінцева є алібі, що він у час скоєння злочину перебував в Академії адвокатури у свого наукового керівника. Та й свідки на судовому засіданні не підтвердили попередньо встановлені дані досудового слідства.

«Ми з вами знаємо, що за режиму Януковича будь-яку людину могли звинуватити та засудити за злочин, якого вона не скоювала, — констатував народний депутат. — Тому сьогодні, коли на розгляд Верховної Ради України було винесено Проект Закону України №4271 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування амністії в Україні» (щодо повної реабілітації політичних в’язнів), я, як і інші депутати, вніс пропозицію щодо перегляду справи громадянина Багрінцева.

Відтак Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності разом з Генеральною прокуратурою України перевірятиме інформацію щодо всіх осіб, стосовно яких народні депутати України висловили припущення щодо можливого незаконного порушення кримінальних справ.


http://www.uezd.com.ua/page/maksima-bagrinceva-mozhut-viznati-politichnim-vyaznem.html

 

Останні новини Чернігівщини

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня 12:19

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 липня 2022 року.

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини