Самозванці під виглядом "Народної самооборони"
Вчора групи людей пікетували та змушували керівників обласних управлінь лісового та водного господарств до написання заяв про відставку.
Нам відомо також про примушування до відставки керівниці одного районного відділення Пенсійного фонду. Сьогодні ситуація з примушуванням до якихось заяв повторилася у Новозаводській районній раді.
Обласний штаб національного спротиву заявляє, що "Народна самооборона" не має жодного стосунку до цих провокаційних дій, навіть якщо вони очолюються помічниками народних депутатів чи іншими "героями Майдану". Штаб висловлює здивування, що однією зі згаданих груп керував помічник народного депутата Олександр Підгорний, який створив якусь свою самооборону.
Штаб нагадує, що Майдан стояв, а хлопці гинули не за ігри у перехоплювання портфелів, а зміна влади - це не тільки зміна персоналій у кріслах, але перш за все - зміна системи влади. Такої влади, коли керівники призначатимуться та обиратимуться за критеріями порядності і професійності, а не під тиском згори.
Штаб закликає органи правопорядку належним чином реагувати на порушення законності, під чиїм би прикриттям вони не робилися.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.