Чернігів: керівництво ДемАльянсу поповнилося новими обличчями
В Чернігові 22 лютого відбулася відбулася чергова звітно-виборча конференція обласної організації політичної партії Демократичний Альянс. Голова Ігор Андрійченко відзвітував за діяльність в 2013 році.
Вже втретє головою Чернігівської обласної організації політичної партії Демократичний Альянс переобрали діючого голову осередку Ігоря Андрійченко. А керівний орган осередку - Бюро осередку партії - оновив склад.
До складу Бюро організації увійшов Володимир Сергієнко, який продемонстрував не тільки якісну роботу, а й багатий життєвий досвід. Також до складу керівних органів осередку обрано молодого, розумного та енергійного Ярослава Ковтуна, який за короткий час своєї співпраці з партією показав свою наполегливість в роботі і бажання працювати.
Крім обрання керівних органів чернігівського осередку політичної партії Демократичний Альянс, заплановані і затверджені напрямки діяльності Чернігівського ДемАльянсу на поточний рік:
Розвиток антикорупційного напрямку;
Урбаністичний напрямок;
Проведення роботи з електоратом «Партії регіонів» і сприяння максимальної люстрації в керівних органах держави;
Продовження кампанії «Стоп свавіллю в паспортних столах».
Прес-служба Чернігівської обласної організації Політичної партії «Демократичний Альянс»
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами