Вибори 2014 : О. Ляшко зібрався йти у президенти Україна
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що йде у президенти.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. "Шановні українці. Я йду в президенти. Прошу мене підтримати. І ми разом наведемо лад у нашій Україні. З Богом!", - написав Ляшко.
Як повідомлялось раніше, губернатор Харківської області Михайло Добкін теж балотуватиметься в президенти. "Я прийняв для себе непросте рішення: на найближчих виборах я буду балотуватися в президенти", - сказав він.
А у вівторок, 25 лютого про свої наміри стати президентом заявив і лідер УДАРу Віталій Кличко. Він наголосив, що не бачить себе в уряді і хоче бути тільки президентом.
Як повідомлялось раніше, 22 лютого Верховна Рада України призначила позачергові вибори президента на 25 травня 2014 року.
З 25 лютого в Україні стартувала передвиборча кампанія.
http://tsn.ua/politika/lyashko-zibravsya-yti-u-prezidenti-336667.html
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).
Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20
Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.
Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.