Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 18:09:20

Інтрига в сесійній залі Чернігівської обласної ради. ОНОВЛЕНО

22.02.2014   18:26

22 лютого під час позачергової сесії Чернігівської обласної ради депутати прийняли відставку голови Анатолія Мельника та Івана Коробки

О 15.00 в сесійній залі депутати обласної ради зібралися, щоб обрати нового керівника. Почалося обговорення кандидатур на посаду нового голови. Цікаво, що в ході обговорення кандидатур, коли слово взяв представник майдану, прозвучала застереження, що якщо депутати не будуть голосувати так як слід, то "майдан" зайде і примусить.

Фракція "Батьківщина" в Чернігівській обласній раді запропонувала на цю посаду кандидатуру свого керівника Олександра Кодолу.

Представник позафракційних депутатів (колишньої фракції Партії регіонів) Валентин Запорощук запропонув на цю посаду кандидатуру Віктора Лазара.

В ході дискусій ударівець Віктор Лазар відмовився зняти свою кандидатуру на користь представника ВО "Батьківщини". На його адресу прозвучало звинувачення, що він порушує домовленності і вказівки від Турчинова.

Представники опозиції впевнені, що під час таємного голосування, буде обрана канидатура Віктора Лазара.

Після перерви Віктор лазар заявив, що знімає свою кандидатуру, але тільки на одне голосування. Тому депутати чекають на нові бюлетені та голосування.

 

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини