Депутати проголосували за припинення вогню
Депутати підтримали постанову в цілому, яка ставить на меті зупинення вогню та повернення всіх силовиків в казарми.
За таку постанову з поправками Литвина і Порошенка проголосували 236 депутатів.
Так постанова зобов’язує припинити вогонь, війська і ВВ – мають повернутися в місця постійної дислокації. Також постанова передбачає заборону використання зброї.
Також постанова забороняє блокувати транспортні комунікації, обмежувати пересування транспорту.
Кабінету міністрів і органам державної влади доручено заборонити виконувати програму антитерористичних заходів.
Крім того, в постанові наголошується, що надзвичайний стан може ввести лише Верховна Рада.
Депутати голосували, стоячи.
А після прийняття постанови вони стоячи заспівали гімн.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.