Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 01:33:25

Відбулося засідання шостої сесії Чернігівської обласної ради. ФОТО

24.12.2011   11:45

23 грудня відбулося пленарне засідання шостої сесії обласної ради шостого скликання, під час якого прийнято низку рішень з актуальних питань соціально-економічного розвитку області.

Перед початком пленарного засідання голова обласної ради Анатолій Мельник за вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування, активну громадсько-політичну діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм вручив Почесну грамоту Верховної Ради України депутату обласної ради Григорію Супруну.

У порядку денному стояло питання “Про звіт голови обласної державної адміністрації”. Але цього дня голова ОДА Володимир Хоменко перебував у Києві з приводу розгляду та узгодження остаточного варіанту проекту обласного бюджету на 2012 рік. Голова обласної ради Анатолій Мельник, виходячи з того, що тези звіту голови облдержадміністрації були опприлюднені на офіційному сайті ОДА та у комунальній газеті обласної ради “Деснянська правда”, запропонував прийняти звіт до відома без його заслуховування. З чим депутати погодилася майже одноголосно.

Першим питанням порядку денного, яке розглянули депутати, став звіт про виконання обласного бюджету і витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за 9 місяців 2011 року. З доповіддю виступив начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко. Він, зокрема, зазначив, що доходи обласного бюджету за 9 місяців 2011 року виконано у розмірі 1277450,6 тис. грн. До загального фонду в звітному періоді надійшло 1125135,2 тис. гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року доходи зросли на 223661,6 тис. грн (24,8%). Дотацій з державного бюджету надійшло 259762,5 тис. грн, що складає 100% до плану. За інформацією Валерія Дудка, власних доходів загального фонду обласного бюджету отримано 228104,0 тис. грн або 101,4% до плану. А видатки виконано у сумі 1202905,6 тис. гривень. Фінансування видатків здійснено відповідно до затверджених бюджетних призначень та пропозицій головних розпорядників коштів обласного бюджету. Депутати майже одноголосно проголосували за затвердження цього звіту.

Деяку дискусію у депутатів викликало питання “Про обласну Програму сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”. Але після детального роз’яснення її положень і нюансів, відповідей на запитання розробниками вона була врешті-решт прийнята.

За основну ж масу нормативних актів депутати обласної ради проголосували майже одноголосно. Зокрема, вони затвердили такі рішення:

– “Про затвердження Програми розвитку виставково-ярмаркової діяльності в Чернігівській області на 2012-2015 роки”;

– “Про Програму створення страхового фонду документації Чернігівської області на 2011-2015 роки”;

– “Про Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки”;

– “Про звіт щодо виконання рішення обласної ради від 11 вересня 2009 року “Про Програму інформатизації Чернігівської області на 2009-2011 роки”;

– “Про Програму інформатизації Чернігівської області на 2012-2014 рік”;

– “Про обласну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” на 2012-2015 роки”;

– “Про обласну Програму сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”;

– “Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012 – 2015 роки”;

– “Про затвердження Програми фінансової підтримки обласних громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування на 2012-2016 роки”;

– “Про затвердження регіональної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти Чернігівщини на 2011-2015 роки;

– “Про продовження на 2012 рік дії “Програми розвитку туризму в Чернігівській області на 2002-2010 роки” зі змінами та доповненнями”.

Окрім того, на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради депутати розглянули і затвердили ряд рішень, що стосувалися питань управління і розпорядження об’єктами комунальної власності, внесли зміни та доповнення до деяких раніше прийнятих програм, вирішили кадрові питання, прийняли ряд інших рішень, в тому числі розглянули депутатські запити.

Після завершення сесії голова обласної ради Анатолій Мельник поспілкувався із представниками засобів масової інформації. Він, зокрема, зазначив:

– В першу чергу хочу наголосити, що, незважаючи на сьогоднішню відсутність голови облдержадміністрації, його звіт взято до відома. Ми домовилися з представниками всіх депутатських фракцій, що на наступній сесії Володимир Миколайович Хоменко під час розгляду бюджету та програми соціально-економічного розвитку на наступний рік відповість на всі запитання депутатів.

Також Анатолій Мельник наголосив, що за умови якнайшвидшої підготовки проекту обласного бюджету-2012, над яким зараз посилено працює головне фінансове управління облдержадміністрації, він буде розглянутий на черговій сесії обласної ради ще до кінця поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини