Вручення високих нагород
Напередодні Нового року трьом ніжинкам було присвоєно звання України "Мати-героїня". Відзнаки держави вручив жінкам міський голова Михайло Приходько.
“Ви найбільш щаслива категорія людей, – зазначив під час зустрічі міський голова, – яка має можливість народжувати і виховувати дітей. Я знаю, що таке багатодітна сім’я, бо сам в ній виріс, розумію їхні проблеми, з повагою ставлюся до таких родин. Головне для матерів, щоб ці діти були правильно виховані і дбали про тих, хто їх народив”.
Також Михайло Приходько зазначив, що політика Президента зобов’язує органи місцевої влади діяти таким чином, аби жодна сім’я не залишилася поза увагою. Головне, щоб сім’ї мали можливість розраховувати на практичну допомогу.
Міський голова вручив високі відзнаки “Мати-героїня” Ніні Чернезі, доньці Марії Кресан Галині, а також Надії Купрій.
Міською владою було відзначено і представників багатодітних сімей, в яких виховуються 6 і більше дітей, з нагоди Дня Святого Миколая. Їм міський голова вручив подарунки.
Гості порушили перед міським головою низку проблем, з якими їм доводиться стикатися щодня.
На сьогоднішній день почесного звання “Мати-героїня” чекає 22 жінки. Незабаром вони його отримають.
Валерій Кичко
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression