Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 01:39:33

Відбулося розширене засідання ради ветеранів

13.10.2011   13:49

В залі колегії обласного управління МВС України в Чернігівській області відбулося чергове засіданні Ради ветеранів Чернігівської обласної ветеранської Асоціації ветеранів МВС України.

Відкрив засідання голова Ради Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Павло Скнар, він під час свого виступу доповів про те, що ветеранська організація порівняно з 2007 роком збільшилася на 545 пенсіонерів і значно омолодилася.

Робота Ради ветеранів проводилася згідно планів погоджених з начальником УМВС (начальниками МРВ) і спрямовувалась на виконання статутних вимог та рішень ІІ конференції Асоціації ветеранів МВС України, ІІ конференції ЧОВОАВ МВС України від 5 вересня 2007 року.

В первинних ветеранських організаціях постійно надається допомога самотнім ветеранам у забезпеченні паливом, обробці присадибних ділянок, проведенні газу та вирішенні інших побутових питань.

В усіх ветеранських організаціях були організовані і проведені заходи по зустрічі з учасниками війни, вивчені їх запити. Актуальність роботи ветеранських організацій по вихованню молоді обумовлено в першу чергу тим, що на даний час особовий склад ОВС дуже омолодився. Тому передача досвіду та знань ветеранами має особливу потребу.

Ветерани часто виступають у службах УМВС та міськрайвідділах області з лекціями, доповідями, проводять  зустрічі – бесіди з молодими працівниками по питаннях дотримання законності та правопорядку, дисципліни, обмінюються досвідом в роботі, надають допомогу при чергуванні на опорних пунктах міліції .

По ініціативі та при активній участі ветеранів ОВС підготовлені заходи у Ніжині та надруковані матеріали про героїчний подвиг Ніжинських міліціонерів, 90-річчя якого відмітили 29 квітня 2011 року. До 70 річчя партизанського руху в Україні вивчені матеріали про активну участь працівників міліції в боротьбі з фашизмом у партизанських загонах імені Ворошилова, імені Чапаєва та з’єднанні імені Попудренка, де проявив себе як здібний командир працівник міліції з 1935 року Артозєєв Г.С.

По завершенню доповіді голови Ради Чернігівської обласної ветеранської організації, слово взяв начальник Управління УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Він щиро подякував за запрошення та наголосив, що вважає за честь виступити перед колегами, які кращі роки свого життя присвятили служінню Вітчизні, щоденно роками протистояли злочинності, захищаючи інтереси громадян та держави і донині залишилися вірними колись обраній професії правоохоронця.

Олександр Григорович сказав, що міліція Чернігівщини цінує вагомий внесок ветеранської організації у діяльність органів внутрішніх справ області. А започатковані кращі правоохоронні традиції не забуті, вони примножуються і розвиваються їхніми вихованцями – нині діючими працівниками міліції.

Ветеранські організації в районах роблять надзвичайно важливу справу – діяльність ветеранських організацій сприяє патріотичному вихованню нинішнього покоління.

Олександр Михайлик запевнив ветеранів, що він особисто та колегія Управління і надалі буде сприяти роботі обласної ветеранської організації, планує активніше залучати ветеранів органів внутрішніх справ з метою надання ними практичної допомоги дільничним інспекторам міліції, працівникам кримінального блоку та буде також враховуватися їхня думка при підборі кадрів.

Олександр Григорович нагородив почесними грамотами переможців конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію. Насамкінець начальник УВС поздоровив колишнього керівника Чернігівської міліції, а тепер почесного ветерана внутрішніх справ Василя Олександровича Куліду. Також він привітав з 75-річним ювілеєм голову Ради ветеранів Менського РВ Кириндася Бориса Андрійовича.

Потім слово взяв голова Ради Чернігівської обласної ветеранської організації Павло Скнар. Він подякував усім членам Ради обласної ветеранської організації, членам Президії, активу ветеранських організацій МРВ за роботу проведену ними у звітному періоді. Побажав усім присутнім щастя, здоров’я та успіхів у житті. На цьому засідання Ради ветеранів було завершено.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини