Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 22:18:19

На позачерговій сесії Прилуцької міської ради

23.12.2011   22:24Агенцiя

Сесія розглянула 7 питань, зокрема, і внесені депутатами під час пленарного засідання.

Депутати ухвалили бюджетні рішення 19 грудня відбулася 21 (позачергова) сесія міської ради, для участі в якій зареєструвалося 35 депутатів.

Депутатський корпус ухвалив рішення про внесення змін у доходну частину загального фонду міського бюджету у зв’язку з надходженням додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів “в сумі 5 млн. 444 тис. грн. Сесія також унесла ряд інших змін до міського бюджету.
Міська рада визнала таким, що втратить чинність з 1 січня 2012 року рішення 14 сесії міської ради 5 скликання від 23 листопада 2006 року „Про ставки фіксованого податку на доходи фізичних осіб від підприємницької діяльності“.

Ряд об’єктів прийнято в комунальну власність

територіальної громади міста та передано в державну власність
Депутатський корпус ухвалив рішення щодо прийняття в комунальну власність територіальної громади міста газопроводу до 60-квартирного житлового будинку по вул. Індустріальній, 7-А протяжністю 62 м та трансформаторної підстанції, розташованої за адресою: 1-й пров. Гетьмана Івана Виговського, 6, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Євроспецбуд”.
Одночасно сесія ухвалила рішення стосовно безоплатної передачі вищезазначених об’єктів з комунальної власності територіальної громади міста в державну власність на баланс публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” в експлуатацію Прилуцькому управлінню газового господарства та публічному акціонерному товариству “Чернігівобленерго” в експлуатацію Прилуцькому району електричних мереж.


Ряд об’єктів унесено до статутних фондів комунальних підприємств

Міська рада дала згоду на передачу до комунальної власності територіальної громади міста ряду об’єктів, а саме каналізаційної насосної станції, розташованої по 2-му пров. Богунського та перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Прилуки “Еко-буд” для подальшого її внесення до статутного фонду КП “Прилукитепловодопостачання”; лінії зовнішнього освітлення протяжністю 440 м по 1-му пров. Гетьмана Івана Виговського та 3-му в’їзду Гетьмана Івана Виговського, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Євроспецбуд”, для подальшого її внесення до статутного фонду КП “Міськсвітло”; дорожнього покриття з плит протяжністю 152 м по 2-му пров. Богунського для подальшого внесення до статутного фонду КП “Комунальні послуги”.


З метою підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення

Керуючись Законом України “Про Всеукраїнський перепис населення”, постановою Кабінету Міністрів України №1205 від 28 листопада 2011 року “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №442 від 12 грудня 2011 року “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, з метою створення умов для надання всебічної допомоги органам статистики в проведенні у 2012 році перепису населення, міська рада відповідним рішенням утворила Прилуцьку міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, яку очолить заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко.
Міська рада затвердила Положення про Прилуцьку міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню координації дій комітетів самоорганізації населення, підприємств, установ та організацій, пов’язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення та підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів і способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпеченням підготовки і проведення Перепису.
Виконавчим органам міської ради доручено провести відповідну роботу щодо забезпечення тимчасового переписного персоналу та інших працівників, залучених до підготовки і проведення перепису населення та оброблення його результатів, приміщеннями, обладнаними необхідними меблями, інвентарем. засобами зв’язку та транспортом.


Унесено зміни до Регламенту міської ради 6 скликання
За пропозицією голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Владислава Кічі, з метою приведення у відповідність до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” депутати внесли зміни до Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання в частині оприлюднення в газеті “Град Прилуки” регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами міської ради.

Депутатський корпус розглянув інші питання та ухвалив по них відповідні рішення.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.