Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 16:41:36

Влада звільнила всіх затриманих під час протестних акцій. Опозиція має звільнити захоплені адміністративні будинки

14.02.2014   15:06Агенцiя

Сьогодні звільнений з-під варти останній затриманий учасник масових акцій протесту в Україні – Піддубний Віталій Олександрович, мешканець Дніпропетровська, 1994 року народження,який був затриманий 26 січня. Таким чином, під вартою не залишилось жодного з учасників протестних акцій.

Нагадаємо, що станом на ранок 14 лютого під вартою залишалися 11 осіб, з них – четверо у Черкаській, двоє – у Дніпропетровській областях, а також по п’ять – у Києві та Київській області.
 
Цим рішенням влада продемонструвала бажання знаходження компромісу.
 
Як відомо, опозиція наполягала на тому, щоби спочатку були звільнені всі затримані, і тільки потім вони звільнять захоплені державні установи – приміщення обласних державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації. Таке рішення було затверджено 11 лютого Радою Майдану. А закон про амністію, навпаки, передбачав спочатку звільнення всіх приміщень і вулиць, а лише потім – протестувальників з-під варти.
 
Судячи з цього, компроміс між владою та опозицією був знайдений, шляхи зняття напруги були узгоджені. Зараз – крок за опозицією. Окремі активісти протягом тижня вже висловлювались про те, що утримання адмінприміщень обласних державних адміністрацій не має сенсу.
 
Народний депутат фракції «Батьківщина» Володимир Бондаренко в коментарі УНН 14 лютого заявив: «По Києву є така ситуація, що є згода звільнити приміщення Київради... Є готовність звільнити це приміщення і посунутися з барикади на Грушевського».


http://www.mediaregion.net/news/vlada-zvilnila-vsikh-zatrimanikh-pid-chas-protestnikh-akcij-opoziciya-mae-zvilniti-zakhopleni-administrativni-budinki.html

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини