Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:34:41

Депутат пропонує відставку голові

23.12.2011   07:53Агенцiя

Депутат обласної ради Ярослав Демченков напередодні сесії Чернігівської обласної ради, яка відбудеться у п’ятницю 23 грудня та під час якої буде розглянуто звіт про роботу голови Чернігівської обласної державної адміністрації, запропонував губернатору Чернігівщини Володимиру Хоменку подати у відставку, а обласній раді визнати роботу керівника області незадовільною.

За словами Ярослава Демченкова голова Чернігівської облдержадміністрації втомлений, йому все важче знаходити шляхи порозуміння та домовлятись у владних кабінетах столиці, він втрачає авторитет у команді влади. Губернатор почав публічно демонструвати, що вже не розуміє ні Президента України, ні його команду, особливо у питаннях формування бюджету. За словами Демченкова сьогодні з’явились нові обличчя в обласній владі, у тому числі на рівні заступників губернатора, які є самостійними фігурами, більш авторитетними у центральній владі та які зможуть системно подолати кризу, у якій опинилась область.

У разі, якщо не відбудеться зміна губернатора та деяких застарілих та неефективних представників обласної державної адміністрації, криза у області в наступному році буде лише поглиблюватись, вважає Демченков. Дефіцит обласного бюджету лише збільшуватиметься, невиплата заробітної плати та інші негаразди спричинені бездарним фінансовим плануванням діяльності області є відголосами політики “імітації діяльності”, яку впроваджує чинний керманич області. Чисельні програми, які десятками приймаються на кожній сесії обласної ради є лише формальними процедурами, так званими “некрологами галузей та сфер”, вони не сприяють розвитку регіону.


Від редакції “Сіверщини”

В опозиції перебувати по-своєму важко: завжди треба щось вигуадувати, щоб бути на слуху і на виду. І найкращий шлячх для нестабільного суспільства – це шлях скандалів. Особливо, якщо в тебе проблеми з політичною приналежністю…

Що ж до суті заяви депутата Я.Демченкова, то вона дивна в іклькох місцях – наприклад, в обласній адміністрації нема заступників голови, які “сьогодні з’явились”. Заступниками були й залишаються Стрілець, Тканко, Шанойло… Хто з них новий для п. Демченкова?
Також хотілося б від нашої опозиції почути реальні програми і пропозиції розвитку регіону замість голослівноїкритики.

http://siver.com.ua/news/deputat_proponue_vidstavku_golovi/2011-12-22-9234

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини