Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:43:34

Прокурор області Максим Говоруха: "Органи прокуратури докладуть усіх зусиль щодо повернення політичного конфлікту в рамки правового поля"

07.02.2014   11:56

На виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» від 29 січня 2014 року в прокуратурі Чернігівської області створена та діє робоча група. Її очолив особисто прокурор області Максим Говоруха. До складу групи увійшли керівники управлінь та відділів прокуратури області.

Як зазначив Максим Говоруха, перед прокуратурою області поставлено відповідальне завдання — збір достовірної інформації об’єктивного характеру про виконання усіх умов, які визначено Законом.

У Законі, підписаному Президентом України 2 лютого 2014 року, зазначені умови, за яких він набирає чинності. Визначено також термін їх виконання — 15 днів з дня його опублікування.

Генеральний прокурор України Віктор Павлович Пшонка наголошує:
«Якщо до 17 лютого не будуть виконані умови, які виписані в Законі, то правоохоронні відомства, слідчі, прокурори, судді будуть діяти в рамках своїх повноважень так, як це передбачено Кримінальним кодексом України та Кримінальним процесуальним кодексом України. Я хотів би підкреслити, що ті кримінальні провадження, про які ми говоримо, — це тяжкі злочини, які передбачають значні терміни в частині відбування покарання. Кожен повинен усвідомлювати серйозність цього питання».

Прокурор Чернігівської області Максим Говоруха запевнив, що органи прокуратури докладуть усіх зусиль для виконання Закону, але реалізація його положень також вимагає розуміння та відповідального підходу і від учасників акцій протесту.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.