Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 22:47:25

Прес- служба обласного штабу національного спротиву: особливу потребу Майдан має у бронежилетах

01.02.2014   13:23Агенцiя

Майдан просить допомоги

Люті морози та ігнорування режимом Януковича вимог протестувальників змушують продовжити життя київського Майдану, а після спроби штурму Чернігівської обласної державної адміністрації барикади Майдану постали і в Чернігові.

Обласний штаб національного спротиву дякує чернігівцям, жителям інших міст та сіл Чернігівщини, які допомагають Майдану. І ще раз звертається за допомогою.

Майдану потрібні теплі речі - особливо валянці, бурки, теплі черевики, рукавиці, шапки, куртки. Майдан просить допомогти також продуктами харчування.

Особливу потребу Майдан має у бронежилетах, касках, наколінниках та інших захисних засобах.

Речі можна приносити в офіси "Батьківщини" (вулиця Пушкіна, 16, 1 поверх) та Руху (вулиця Щорса, 4).

 

Прес- служба обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини