У Чернігові готуються до вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Про підготовку і проведення в Чернігові заходів у рамках Року учасників бойових дій на території інших держав йшлося на засіданні організаційного комітету на чолі з заступником міського голови – керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим.
«Заходи з вшанування і увічнення пам’яті наших загиблих і померлих бойових побратимів, покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям повинні бути проведені на високому організаційному рівні», - акцентував увагу С. Віхров, який до того ж очолює Чернігівське обласне відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
У місті центральні заходи будуть проведені в середині лютого:
14 лютого о 10:00 – відкриття пам’ятної дошки на фасаді загальноосвітньої школи №3 (вул. Г. Полуботка, 14) рядовому Кожару Ігорю Володимировичу, який загинув у Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку та посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки за мужність і відвагу;
14 лютого о 12:00 – урочистості з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав у обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка;
15 лютого о 10:00 – покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам-афганцям.
До участі в заходах запрошується громадськість обласного центру.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.