Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:04:35

Чернігівську "Батьківщину" очолив народний депутат Валерій Дубіль

01.02.2014   10:18Агенцiя

31січня на бюро Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» призначено виконуючого обов'язки голови парторганізації – відтепер їх виконуватиме народний депутат України Валерій Дубіль.

Валерій Дубіль

Валерій Дубіль

Відповідне рішення прийняла президії Політичної ради партії 31 січня 2014 року і підписав перший заступник голови партії Олександр Турчинов.
За словами народного депутата, це призначення спричинено надзвичайно складною суспільно-політичною ситуацією в країні та задля підсилення діяльності парторганізації.

- У 2012 році Чернігівщина вкотре закріпила свою опозиційність, набравши 30,7 % голосів, це свідчить про довіру жителів Чернігівщини нашій партії. Це розуміють наші опоненти і вони робитимуть і роблять усе можливе, аби суттєво знизити цей показник. Останні роки для «Батьківщини» були непростими, але керівництву обласної парторганізації вдалося зберегти і закріпити позицію партії в області під час виборів 2012 році. Дякую керівництву за політичну активність, вірність партійним ідеалам та принципам, але партію потрібно не лише зберігати, а розвивати, підвищувати ефективність діяльності всіх територіальних партійних організацій. А ми всі розуміємо, яка нині ситуація в країні, який тиск чинить влада на опозиційних депутатів, тим більше якщо вони працюють у бюджетній сфері. Я вже не кажу про звичайних партійців. А статус народного депутата все ж таки має дещо більші повноваження ніж депутата обласної ради. Та й Олександр Кодола буде моїм першим заступником. Ми маємо виправдати довіру до партії та її лідера Юлії Володимирівні Тимошенко.


Довідка: Дубіль Валерій Олександрович - народний депутат України VI, VII скликань. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
На виборах 2012 року обраний по багатомандатному загальнодержавному округу №205 (м. Чернігів), член депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету .
Член Постійної делегації у Міжпарламентській асамблеї Православ'я, керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Республіками Таджикистан, Туркменістан, Азербайджанською Республікою, Ісламською Республікою Афганістан, Узбекистан . Заступник керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Соціалістичною Республікою В'єтнам, Словацькою Республікою , Республікою Індія , Республікою Казахстан, заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія . Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республіками Іран, Киргизія, Литва, Чехія, Японія, Болгарія, Фінляндія, Латвія, Ірак, Естонія.


Прес-служба народного депутата Валерія Дубіля
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.