Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 22:14:00

Військовослужбовці мають свою громадянську позицію: вони за мир та злагоду

31.01.2014   10:58

У військових частинах та установах вітчизняного війська відбулися збори військовослужбовців, на яких вони розглядали та обговорили звернення до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Зокрема, такі заходи проведено у військових колективах, які дислокуються на Чернігівщині.

В обговоренні взяли участь військовослужбовці різних категорій, які не були задіяні на чергуваннях та заняттях з бойової підготовки. Присутні висловили занепокоєння ситуацією, яка склалася в державі, адже їм не байдуже майбутнє свого народу.

У виступах військовослужбовців звучали слова розуміння великої відповідальності, яка сьогодні лягає на захисників Вітчизни. Серед особового складу цих військових частин чимало учасників миротворчих місій та бойових дій. За їхніми плечима служба в «гарячих точках», бойовий досвід. Вони на власні очі бачили наслідки громадянських протистоянь в багатьох країнах і ніколи не могли собі уявити, що такі події відбуватимуться на рідній землі, а їх учасниками стануть миролюбні українці. Пройшовши через військові конфлікти на чужині, вони дуже цінують злагоду в суспільстві та життя під мирним небом.

Захисники Вітчизни були одностайні в своїх думках щодо припинення протистояння та конфліктів, адже це шлях в нікуди. В Україні мають панувати закон і порядок. Суспільству потрібен мир та спокій.

Особовий склад військових частин та установ продовжує у плановому режимі виконувати завдання за призначенням. Жодних позапланових заходів не проводиться.
 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини