Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:49:42

Заява прес-служби прокуратури Чернігівської області

28.01.2014   08:41

Деякими ЗМІ подається некоректна інформація щодо захоплення Чернігівської обласної державної адміністрації радикально налаштованими особами.

У зв'язку із цим прес-служба прокуратури області повідомляє, що ОДА працює у звичному режимі, жодних пікетувальників у приміщенні немає.

З приводу так званого захоплення обласної ради, відмітимо, що у приміщені обласної ради знаходяться депутати Верховної ради України, обласної та місцевих рад, представники ЗМІ. Ними ведеться підготовка до проведення сесії обласної ради, яка відбудеться 28 січня.

Також зазначимо, що сьогодні прокурор області Максим Говоруха звернувся до мешканців Чернігівщини та закликав не піддаватись на провокаційні заклики окремих радикально налаштованих осіб. Він нагадав, що захоплення адміністративних будівель, масові заворушення є грубим порушенням чинного законодавства. За такі дії передбачена кримінальна відповідальність.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.