Існування незалежної України під загрозою
Заява прес-служби ПАРТІЇ РЕГІОНІВ
Бандитські захоплення обласних державних адміністрацій є прямим свідоцтвом процесу державного перевороту в країні.
Спроби лідерів опозиції А. Яценюка, В. Кличка і О. Тягнибока відхреститися від дій власних прихильників, від силових захоплень органів державної влади на місцях є незграбними спробами ухилитися від політичної, моральної та кримінальної відповідальності за скоєне. Вся країна протягом трьох місяців чула істеричні заклики цієї безвідповідальної трійці до всеукраїнської мобілізації, заклики стояти до кінця, заклики скидати режим, заклики брати владу в свої руки.
Народна рада, яку вони очолили 22 січня, направляє прямі директиви на місця про захоплення влади самозваними радами і комітетами з передачею їм всіх владних повноважень.
Політичні терористи, екстремісти всіх мастей, захопивши будівлі державних адміністрацій, своїми першими рішеннями визначили заборону діяльності та символік Комуністичної партії України і ПАРТІЇ РЕГІОНІВ на своїх територіях. І в основі цих антиконституційних рішень на повний зріст проявила себе їх неонацистська сутність, яка так ретельно приховувалася за демократичною риторикою і дотриманням прав людини. Це вже було в Німеччині в 1933 році. Про це ж наполегливо попереджала ПАРТІЯ РЕГІОНІВ після подій 9 Травня 2011 року в місті Львові.
І ось результат - фашиствуючі молодчики на вулицях українських міст перетворюють країну на майданчик бойових дій. Сьогодні під загрозою опинилося саме існування незалежної України. Намагаючись здійснити державний переворот, який приведе до розколу країни, вони не замислюються про життях і долі мільйонів мирних громадян, які не беруть участь у цій вакханалії. Їх не хвилюють біль і страждання українських сімей. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ звертається до всіх розсудливих людей, до всіх політичних і громадських організацій із закликом дати рішучу відсіч політичним екстремістам! Проявити свою громадянську позицію, стати на захист конституційного ладу! ЗУПИНИМО ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ! ФАШИЗМ В УКРАЇНІ НЕ ПРОЙДЕ!
ПАРТІЯ РЕГІОНІВ звертається до Генерального Прокурора України невідкладно провести розслідування антиконституційних дій так званих народних рад, дати правову оцінку та притягнути винних до відповідальності згідно з законодавством України.
http://partyofregions.ua/ua/news/52e55e81c4ca420e77000284#sthash.Cnyde1tK.dpuf
Останні новини Чернігівщини
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія
2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37
День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.