Звернення прокурора Чернігівської області
Події, що відбулись 25 січня, а саме спроба захоплення Чернігівської обласної державної адміністрації, є грубим порушенням Закону, що тягне за собою кримінальну відповідальність.
З метою недопущення будь-яких негативних наслідків, кровопролиття, прошу не піддаватися на заклики порушення громадського порядку.
Усі прояви порушення Закону фіксуються, та їм надається правова оцінка.
Те, що відбувається у державі і мало місце 25 січня у Чернігові, це, наголошую, грубе порушення Закону.
Шановні громадяни — мешканці Чернігівської області, утримуйтесь від провокацій радикально налаштованих осіб, не порушуйте Закон.
Закон у державі діє!
Прокурор Чернігівської області Максим Говоруха
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.