Офіційна позиція УМВС щодо подій 25 січня в місті Чернігові
Вдень 25 січня в м. Чернігові відбулася спроба захоплення адмінбудівлі Чернігівської облдержадміністрації учасниками масових заходів, які проходили на Красній площі за участі ряду народних депутатів України.
Міліція вжила всі необхідні заходи для забезпечення охорони громадського порядку.
Під час спроби захоплення адмінбудівлі агресивно налаштовані мітингувальники пошкодили вхідні двері та розбили шибки у декількох вікнах. Однак проникнення мітингувальники всередину будівлі міліція не допустила. Проти правоохоронців нападниками застосовувались світлошумові гранати, сльозогінний газ та предмети, пристосовані для завдання тілесних ушкоджень. При цьому понад 10 працівників міліції отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, їм було надано необхідну медичну допомогу.
Наразі міліція продовжує несення служби з охорони громадського порядку та безпеки навколо адмінбудівлі.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.