Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:49:30

У Чернігові відбулася мирна акція протесту. ФОТОрепортаж

24.01.2014   13:06

Учасники акції зібралися 24 січня у парку Хмільницького.

Організатори протесту під назвою "Анатомія підлості влади" постійно наголошували на тому, що акція носить мирний характер. Прису тнім дали зрозуміти, що будь-які провокації та заклики до штурму і беззаконня не приймаються. "Акція носить мирний характер", - наголошував Стас Тавлуй.

У акції взяли участь більше 500 чоловік. Вони принесли із собою українські прапори та плакати з лозунгами.

Спочатку протестувальники підійшли до міського управління міліції. Вони вимагали переглянути справу по знесенню чернігівського майдану 25 листопада 2013 року. "Міліція з народом", - вигукували мітингуючі. Активісти передали свої вимоги до керівництва міського УМВС.

Далі мітингуючі пішли до Чернігівської ОДА, міської та обласної прокуратури, міської ради та обласного управління УМВС України. Вони вимагали на наступній сесії Чернігівської міської ради створити тимчасову комісію з розслідування справи з розгону чернігівського Євромайдану 25 листопада. Від прокуратури та міліції вимагали відкрити кримінальні провадження по факту знищення речей активістів, а також знайти винних та відшкодувати їх коштом вартість знищеного майна.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.